V pondělí 11. července začíná prázdninový provoz, pro řádně přihlášené děti, na pracovišti Janouchova 671. Provozní doba mateřské školy je od 6,30 do 17,00 hodin. Děti přichází do mateřské školy od 6,30 do 8,30 hodin. Vyzvedávání je možné v době od 12,30 do 13,00 a od 15,00 do 17,00 hodin nebo dle domluvy. Do mateřské školy si děti nosí (nejlépe v batůžku) věci na převlečení, bačkůrky, pyžámko a lahev s pitím na školní zahradu. Je vhodné vše dětem podepsat. V případě, že se nám vrátí letní dny, děti se při pobytu venku sprchují a proto si nosí v igelitové tašce plavky a osušku. Rozdělení dětí do tříd Vám sdělíme v den nástupu a poradíme Vám s orientací v areálu mateřské školy. Prázdninový provoz končí v pátek 22. července.