V letošním roce bude mít naše mateřská škola prázdninový provoz od 2. 8. do 13. 8., konkrétně pracoviště Janouchova 671.

Rodiče dětí budou mít možnost, v případě potřeby, přihlásit své dítě i na jinou mateřskou školu na Praze 11.

Informaci o tom, která školka a v jakém období je otevřena, naleznete v dokumentu „Harmonogram letního provozu.“

Harmonogram letního provozu

V současné době zatím své dítě nikam nepřihlašujte, ale naplánujte, kam své dítě na prázdninový provoz přihlásíte. Není vhodné, aby předškolní dítě docházelo do mateřské školy celé prázdniny.

V měsíci dubnu budeme přijímat přihlášky na prázdninový provoz od dětí z naší mateřské školy.

Od května budeme přijímat přihlášky dětí z ostatních školek na Praze 11 a rodiče dětí z naší mateřské školy budou moci přihlásit své dítě do jiných mateřských škol.

Způsob a konkrétní termín přihlášek bude rodičům včas oznámen prostřednictvím aplikace Lyfle, nástěnek a webových stránek školy.

Toto jsou zatím základní informace, které budeme průběžně doplňovat.